FALLAR
ASTROLO . ORG. YAZISININ ÜZE TIKLAYINGünlük falınızı Okuyun


Astroloji.org 'un desteğiyle 
 

 
KIZILDERİLİ  BURÇLARI
 
 
 

YABANKAZI 22 Aralık – 19 Ocak

"Yardımsever bir lider!"

Uğurlu taşı: Kuvars. Rengi: Beyaz. Becereli ,akıllı ve çok zeki. Kolayca kavrama yeteneği var. iyi bir anne va baba. Hayata çok tedbirli yaklaşır. Piskolojisi hassastır. İntikamcı bir yapısı vardır. Kin turar. Bir çok işi bir arada yürütebilir. Normalde sakindir. Ulaşılması zor bir kişiliktir. Üzgün olduğu zaman  içine kapanır. Dayanıklıdır.

SUSAMURU 20 Ocak – 18 Şubat

"Sevimli!"
 
Uğurlu taşı: Turkuaz. Rengi: Turkuaz. Altıncı hissi çok kuvvetlidir. iyilik yapmayı sever. Doğayı sever.Mutfak ilği alanıdır. Yemek yapmayı sevdiği gibi yedirmeyi de çok sever. Dostları çoktur. Kaprislidir. Akıllı ve cesurdur. Karşı koyulması zor. Tehlikeli durumlarda yanlış kararlar almaya eğilimli. Kendilerini başkalarının yerine koyabilme kabiliyeti. Aşırı korkusuzluk sonucu tehlikeli işler yapabilme
Sürekli yeni planlar yapma. İlk adımları atarken kararsız. Özgürlüğüne düşkün.

PUMA 19 Şubat – 20 Mart


"Kıvrak!"
 
Uğurlu Taşı: Firuze. Rengi:Yeşil. Kendi alanlarına ve özeline düşkün. ugusal ama duygularını göstermeyen. Zor güvenen ve ihtiyatlı. Ruhsal bir avcı. Evine düşkün. Yalnızlık duygusu güçlü. Sezgileri yüksek. Kıvrak zekalı. Akıl almaz bir düşgücü. Köşeye sıkıştıklarında kavgacı ve atik. Güvendiklerine tüm yüreği ile sevgi gösterme. Anlaşılması zor, gizemli. Güçlü sezgiler. Duyguları baskı altında tutma eğilimi. Atik bir ruhsal koşucu. Başkalarının göremediğini gören. Romantik.

ALADOĞAN 21 Mart – 19 Nisan

" Büyüleyicİ!"
 
Uğurlu Taşı: Opalin. Rengi: Sarı. Daldan dala atlayan. Hızlı gelişme, değişme kapasitesi. Düşünce ve duygularında çok açık. Açıksözlü ama bazen patavatsız. Yalana ve yalancılığa tahammülü olmayan. Korkusuz. İleri görüşlü. Kızgın olduklarında saldırgan ve çok tehlikeli. Kolayca dikkati dağılan. Enerjilerini yönlendirmeye başaranlar için iyi bir yönetici. Sağlam bünyeli. Hassas Nokta; Baş bölgesi, sık baş ağrısı. Herkesle anlaşan. Doyumsuz bir güç ve enerji isteği. Yeryüzü işlerine aşırı eğilim. Arkadaş Canlısı, geniş bir çevre. Pırıltılı, Etkileyici.

KUNDUZ 20 Nisan – 20 Mayıs

"Denge!"
 
Uğurlu taşı: Krisokol. Rengi: Mavi. Dengeli, ağırbaşlı. Değişimi sevmeyen, Planlı. Bir işi yaptığı zaman hem güzel hem yararlı olmasına çalışan birisidir. Sürekli barışı arayan ve barış ortamlarını tercih eden, Toprağa, köke bağlı önem veren
El becerileri yüksek. Her türlü fiziksel ortama uyum sağlayan. Kendi rahatı ve huzuru için çevreyi düzenleyen. Sessiz, sakin. Güven duymadıkları zaman geride kalıp dinleyen. Sinirlenince yıkıcı. Suyla ilgilenmekten hoşlanan. İşleri sürtüşmesiz, uyumlu hale getirmeyi başaran. Maddi alanda güvenceyi seven. Evliliği ciddiye alan ve eşine sadık olan.

GEYİK 21 Mayıs – 20 Haziran


"Çekici!"

Uğurlu taşı: Akik. Rengi: Beyaz. Çok uyank ve zeki. Koruma içgüdüsü fazlası ile gelişmiş. Güzel olan her şeyi seven. İlişkilerinde fiziksel görünüme önem veren. Sanatçı kişilikli. Yeni buluşlara meraklı. Yeni tatlar, yeni yerler görmeyi seven, maceracı. Gülmeyi seven bir kahkaha makinesi. Sevgi dolu bir ana-baba. En küçük işte bile güzellik yaratabilen. Kalıcı ilişkileri olması gereken. Sevinmeyi ve sevinç duygusunu çok önemseyen. Maceracı.

AĞAÇKAKAN 21 Haziran – 22 Temmuz

"Sevgi!"
 
Uğurlu Taşı: Kırmızı Akik. Rengi: Pembe. Gizemli yetenekleri olan. Dengeli ortam ve dengeli durumları tercih eden. Olayların iç yüzünü kolayca kavrayan. Muhakkak sevdikleri bir eşe ihtiyaç duyan. Düzenli, iyi ilişkiler kuran. Çok hırslı,sevilmeyi çok önemseyen. Yardımsever. Dinsel ve mistik eğilimleri olan. Uzak çevreye kadar herkesle ilişki içerisinde olan. Uyumlu. Güven duygusuna önem veren. Çabuk korkan. Milliyetçilik duyguları güçlü olan. Maddi güvence olmayınca mutsuz olan. Yaşamda her zaman ruhsal bir amaç arayan, Sağlam ve güvenilir bir dost!

MERSİNBALIĞI 23 Temmuz – 22 Ağustos


"Sevilen!"
 
Uğurlu Taşı: Gröna Demir. Rengi: Kırmızı. Soylu, görkemli düşünmeyi seven. Gerçek duygularını saklayan. Başkalarının kendilerine verdiği acıyı unutmayan. Başkalarına duygusal çözümler sağlamayı seven. Liderlik duyguları çok güçlü. Egemenlik kurmayı seven. Bazen kibirli. Çok zeki, uyanık ve hareketli. Çocuklarına karşı korumacı. Tükenmez bir güç kaynağı ve ruhsal derinlik. Çok sağlam bir korunma zırhı. Okumaya meraklı. Haksever, iyi niyetli bir yönetici. Hırçın davranışların altında yumuşak ve kırılgan bir yürek. Acılarını, dertlerini asla göstermeyen. Psikolojik ve fiziksel sıkıntıları kolayca çözümleyebilme yeteneği. Başka insanların üzerinde güçlü etkiler yaratan. Beklenmedik, hesapsız öfke patlamaları olan. İyi yürekli, duyarlı kişiler!

BOZ AYI 23 Ağustos – 22 Eylül


"Çözümlemeci!"
 
Uğurlu Taşı: Ametist. Rengi: Erguvan. Konuşmayı seven. Aynı zamanda uzun süre suskun kalabilen. Korkutucu bir düşman. Somut aleme ve lükse meraklı. Akıllarına koydukları zor, kolay her şeyi yapabilen. Sorumluluk duygusu çok güçlü. Sinirli ama sevecen bir ana-baba. Temiz, titiz. Disiplinli ve düzenli. Uyumlu ama çekingen
Aldatılmaya tahammülü olmayan. Sorunları kolayca çözebilen. Zayıf olan herşeyi küçümseyen, Ruhsal gelişim konusunda desteğe ihtiyaç duyan. Yemeğe düşkün ama rejimi de seven. Hekimlik, yönetim ve savunma konularına meyilli. Dürüst ve etkin bir kişiklik.

KARGA 23 Eylül – 23 Ekim


"Kararlı!"
 
Uğurlu Taşı: Jasper. Rengi: Kahverengi. Yardımsever. Doğa ile ilişkide olmayı seven. Ani, beklenmedik manevralar yapabilen. İç dengeleri bozulmazsa uzun süre çalışabilen. Ruhsal alanda çok rahat olan. Hayattan zevk almayı bilen. Küçük şeylerden mutlu olan. Her şeyin iyi ve kötü yanını kolayca görebilen. Her türlü düşünce ve akımı izleyip öğrenmek isteyen. Sevdiklerine karşı aşırı korumacı hatta yıkıcı. Hayvanlara düşkün
Evine özenen, zevkli, dekorasyona meraklı. Güzel şeyleri seven, Hayatı dolaysız ve yoğun yaşayan insanlardır!

YILAN 24 Ekim – 21 Kasım


"Duyarlı!"
 
Uğurlu taşı: Bakır. Rengi: Turuncu. Ruhsal seslere karşı duyarlı. Uğraştıkları işte başarılı. Kendi söylediklerini benimseten. İlişki kurdukları şeyleri dönüştürme yeteneği. Tükenmez bir enerji. İyileştirici güçlere sahip. Çevrelerine yardımcı olma yeteneği. Aydın bir kişiliğe sahptir. Çok gizemli. Etrafa kolayca uyum sağlayan. Çocuklarına yetki vermeyi seven, Kendi özlerini değiştirebilme gücü. Saklı işler çevirmeyi seven. Çok çekici. Farklı bir kişilik!

WABİTTİ 22 Kasım – 21 Aralık

"Güç!"
 
Uğurlu Taşı: Obsidiyen. Rengi: Siyah. Sık sık ikilem yaşayan. Yaşamları boyunca bıçak sırtında yürüyen. Dış etkilerden gerçek özleri çıkarmayı çok iyi beceren. Yumuşak ama güçlü bir yapıya sahip. Çevrelerine karşı antiseptik bir etkiye sahip olan. Çok güçlü bir adalet duygusuna sahip. Güçlü içgüdüleri olan Ruhsal düğümleri kolayca çözebilen. Yükseklere tırmanmayı başarabilen. Sağlam içgüdüleri olan. Sıcak kalpli, sevgi dolu olabilen. Bazen aşırı cesur. Çabuk öğrenen.DOĞDUĞUNUZ AYA GÖRE SİZ?

OCAK
Hırslı ve ciddi kişilik
Öğrenmeyi ve öğretmeyi sever
İnsanların zaaflarını ortaya çıkarmayı sever
Çok eleştirir
Akıllı ve planlı programlıdır
Çok çalışır ve üretkendir
Duyarlı ve derin hisleri olan biridir
İnsani nasıl mutlu edeceğini bilir
Aşırı dikkatlidir
Bünyesi kuvvetlidir
Zor heyecanlanır
Romantiktir ama aşkını ifade etmekte zorlanır
Çocukları sever
Evcil ve sadık bir eş olur
Kolayca kıskanır
Sosyal yönden zayıftır

ŞUBAT
Somut şeylere önem verir
Değişkendir
Sessiz utangaç ve ağırkanlıdır
Kendine güveni pek yoktur
Dürüsttür
Özgürlüğüne düşkündür
Bazen saldırganlaşır
Kesin olmayan işlerden hoşlanmaz
İnatçıdır
Hayallerinin peşinden gider
Batıl inançlara eğilimlidir

MART
Çekici kişilik
Utangaç ve tutucu
Esrarengiz
Cömert ve sempatik
Rahatına düşkün
Duyarlı
Hizmet etmekten zevk alır
Kolay sinirlenmez
Güvenilir
Nezakete önem verir
İyi bir gözlemcidir
İntikamcıdır
Seyahat etmeyi sever
Dikkat çekmeyi sever
Dekorasyona meraklıdır
Tempolu müzikleri sever
Çok değişkendir

NİSAN
Aktif ve enerji doludur
Çabuk karar verip çabuk pişman olur
Şefkatlidir
Mantığını dinler
Diplomatiktir
İnsanları teselli etmeyi sever
Dostlarının sorunlarıyla yakından ilgilenir
Cesurdur
Maceraperesttir
Sevgisini ve ilgisini belli eder
Hafızası güçlüdür
Baş ve göğüs hastalıklarına eğilimlidir

MAYIS
Sert duruşlu
Kolay ilgi çeker
Konuşkan olup çabuk arkadaş edinir
Fiziksel güzelliğe önem verir
Motivasyona ihtiyacı yoktur
Sistematik çalışır
Hırsı ve ciddiyeti sever
İleri görüşlüdür
Kulak ve boyun bölgesi hassastır
Edebiyat ve sanatla ilgilidir
Evde oturmayi sevmez
Özgürlüğüne düşkündür
Güvene önem verir

HAZİRAN
Aynı anda birden fazla şey düşünür
Nazik ve tatlı dillidir
Hassastır
Kararsızdır
Komik ve eğlencelidir
Konuşkandır
Kolay arkadaş edinir
Kolay incinir
Gribe yatkın bünyesi vardır
Çok inatcıdır
Kendine kolay güvenmez
Sır tutamaz


TEMMUZ
İyi bir sırdaştır
Anlaşılması güç biridir
Aşırı gururlu
Başkalarının düşüncelerine aşırı önem verir
Sokulgandır
Kin tutma
Sempatiktir
Yanlız olmayı sever
Kolay öğrenir
Arkadaş sıkıntısı çekmez
Mide sorunları olabilir
Zor ikna olur
Ağır işleri sever

AĞUSTOS
Şakalaşmayı sever
Duyarlı ve ilgilidir
Korkusuzdur
Liderlik özellikleri vardır
Ruhbilimle ilgilenir
Kolay provoke edilir
Dikkatli ve tedbirlidir
Bağımsızlığına düşkündür
Yol göstermeyi sever
Romantiktir

EYLÜL
İnsanların hatalarını yüzüne vurmayı sever
Detaylarla uğraşır
İyi bir konuşmacıdır
Sadık ve güvenilirdir
Sorumluluk almayı sever
Bilgi ve kültüre önem verir
Spor ve seyahati sever
İlişkilerinde seçicidir
Hislerini kendine saklar

EKİM
Herkesle sohbet etmeyi sever
İlgi odağı olmak ister
Yalancılığı yapmacıklığı sevmez
Arkadaşlarına çok önem verir
Çabuk kırılıp cabuk toparlanır
Kararsızdır
Duygusaldır
Kendine kolay güvenmez
Etrafından çabuk etkilenir

KASIM
Eğlenceli kişilik
İnsanları kolay etkiler
Çalışkan ve sorumluluk sahibi
Kontrolu ele almayı sever
Enerjik ve çevresini motive eden biridir
İyi bir liderdir
İçten ve yardımseverdir
Adil davranır
Sürprizleri sever
Hataları affetmez
İradesi güçlüdür
Derin duygularla sever
Herkesi oldugu gibi kabul eder
Sır saklamayı bilir

ARALIK
Sadık ve cömert
Sabırsız
Birlikte vakit geçirmesi eğlenceli kişilik
Azimli
Sosyal yönü kuvvetli
Dostlarını kendinden fazla düşünür
Kızgınlığı uzun sürmez
Sevildiğini hissetmek ister
Espri anlayışı gelişmiştir


Burcunuzu seçin, falınızı okuyun 
Muneccim.com 'un katkılarıyla

YUKARIDANEM .COM YAZISINI TIKLAYIN
(NETTEN ALDIĞIM GÜZEL BİR SÖZLÜK)
ADA
Hiç beklemediğiniz bir paraya kısa sürede kavuşacaksınız

Çevrenizde sizi kandırmak isteyenler var
AĞAÇ
Uzun vadeli ve mutlu bir yaşam sizi bekliyor
AHTAPOT
Bu günlerde bazı karışık işlere gireceksiniz, dikkatli olun
AİLE
Sevindirici, pozitif haberler alacaksınız
ALEV
Büyük bir aşka tutulacaksınız, sakın ola ki onu kaybetmeyin
ALYANS
Sevdiğiniz kişi ile aranız açılacaktır, ancak onu yeniden kazanın
AMPUL
Dertleriniz sona erecek, huzurlu ve pozitif günler sizi bekliyor
ARABA
Çevrenizde sizi seven insanlar var, onları kırmayın
ARSLAN
Sizi üzen bir sorunlardan uzaklaşarak ancak rahatlayacaksınız
ARTI
Üzüntü duyacağınız negatif bir haber alacaksınız
ASKER
Sıkıntılı bir zamanınızda yakınlarınız yardımınıza koşacak
AT
Bekar iseniz zengin bir evlilik yapacak, evli iseniz yeni bir ev, mal, zenginliğe kavuşacaksınız
ATEŞ
Çok sevdiğiniz birisinden kısa süreli bir ayrılık yaşayabilirsiniz
AY
Yüksek kariyer sahibi birisinden negatif bir olay göreceksiniz
AYAK
Çok zor durumda olan bir kişiye yardım edeceksiniz
BACA
Çok kısa bir zaman sonra sevindirici bir haber alacaksınız
BALIK
Çok yakın bir sürede beklediğiniz zenginlik, bolluk sizin olacak
BALON
Dostlarınızla zıtlaşmaktan vazgeçmeniz sizin menfaatiniz içindir
BALTA
Başınızdaki belalardan bu günlerde kurtulacaksınız
BAŞ
Büyük bir paraya sahip olacaksınız, erkek çocuğu yolda
BAŞAK
Bolluk, huzur, bereket sizi bekliyor
BEBEK
Pişmanlık duyduğunuz bir iş yapmışsınız, üzülüyorsunuz ama nafile
BEŞ NOKTA
Uzak bir yerden beklediğiniz mektup nihayet geliyor
BEŞGEN
İşiniz hakkında verdiğiniz kararlardan dönmeyecek mutlu olacaksınız
BEŞİK
Bekar iseniz evlilik, evli iseniz çocuk sahibi olacaksınız
BULUT
Çözüm bekleyen acı ve negatif olayların üzerine eğilmelisiniz
CAMİİ
Çevrenizdeki düşmanlarınıza karşı kesinlikle üstün geleceksiniz
CIVATA
İşlerinizi çok daha sıkı takip etmeniz gerekiyor
ÇAM AĞACI
Hayırsız bir kişi bu sizin dostsunuz, onun adımlarınıza dikkat edin
ÇAN
Fincan ağzına yakınsa dilekleriniz gerçekleşecek, fincanın dibindeyse gerçekleşmeyecektir
ÇARPI
Çevrenizdeki bazı kişilerle anlaşmazlığınız olacaktır
ÇEKİÇ
Bütün işlerinizde engeller karşınıza çıkacaktır
ÇİÇEK
İçersinde bulunduğunuz sıkıntılar kısa bir süre sonra bitecektir
ÇİVİ
Çevrenize karşı duyduğunuz öfkeyi artık bırakmalısınız
ÇİZGİ
BİRBİRİNİ KESEN DOĞRU ÇİZGİLER : İyi bir yaşam, zenginlik sizi bekliyor. DİK VE KALIN BİR ÇİZGİ : Çok faydalı bir seyahate çıkacaksınız. DÜZ VE KALIN BİR ÇİZGİ : Sıkıntılı bir yolculuk yapabilirsiniz.
ÇİZME
İş hayatınızda beklenmedik bir yükselme görünüyor
ÇOCUK
Beklediğiniz büyük bir kısmete hiç ummadığınız bir anda kavuşacaksınız
DAĞ
Dilekleriniz en sonunda artık yerine gelecektir
DAİRE
KÜÇÜK DAİRE :Mali, özel, ve iş yaşantınızdaki başarılara devam BÜYÜK BİR DAİRE : Kısa bir süre de olsa sizi sıkıntıya sokacak olaylar var.
DAL
Çiçekli dal ise arzularınız biraz sabırlı olmanız neticesinde yerine gelecektir
DAVUL
Sizin nazarınızda değersiz bir haber alacaksınız, haberi getirene de dikkat
DENİZ
Tüm istekleriniz yerine gelecektir
DİKİLİTAŞ
Yakın zamanda bir yolculuğa çıkacaksınız
DÖRTGEN
Sıkıntılı, oldukça zor bir çalışma dönemine giriyorsunuz
DUDAK
Bir eşyanızı kaybedebilirsiniz
EL
Sizi bir türlü çekemeyen kişilere karşı kazandığınız başarılar, onları güç duruma düşürecektir
ELMA
Devlet yolu ile zengin bir kişiden sevindirici bir haber alabilirsiniz
ERKEK
Sevdiğiniz kişinin dürüstlüğüne ve güvenine inanmalısınız
ERKEK ÇOCUK
Kısa bir sürede müjdeli bir haber alabilirsiniz
EV
Hastalıklardan, sıkıntılardan nihayet kurtuluyorsunuz
GEBE KADIN
Bütün sıkıntılara rağmen işinize devam etmekle çok kazanacaksınız
GELİN
Sizi mutlu edecek bir şey kapınızda adeta sizi bekliyor
GELİN DAMAT
Bütün dilekleriniz nihayetinde gerçek olacaktır
GEMİ
Bütün sıkıntılardan, hastalıklardan kurtulacaksınız
GÖZ
Uzun süredir görmediğiniz bir sevdiğiniz dosta rastlayacaksınız
GÜL
Uzun süredir görmediğiniz bir kişi ile buluşup konuşacaksınız. Sizi sevindirir
GÜNEŞ
Üzüntüleriniz nihayet sona erecek, mutlu günler geliyor
HAÇ
İstemeden de olsa söylediğiniz bir yalan sonradan sizi üzecektir.
HALKA
Kısa sürede sevindirici bir haber alacaksınız
HANÇER
Çevrenizde sizi tehlikeye düşürmek isteyen insanlar var
HİLAL
Sizi oldukça sevindirecek bir haber alacaksınız
İP
Yakın zamanda bir yolculuğa çıkabilirsiniz
KADEH
Gizli sandığınız bazı sırlarınız başkaları tarafından kolaylıkla öğrenilecek
KADIN
Bir defaya mahsus olmak üzere istediğiniz bir şey kısa sürede gerçek olacak
KAFA
Yakın sürede tanışacağınız bir kişi size iyilik yapacaktır
KALABALIK
Bugün şans sizden yana istediğiniz hemen her şeyi isteyebilirsiniz
KALE
Çevrenizdeki sizi seven, daima koruyan kişiye itimat etmelisiniz
KALIN ÇİZGİ
Yüklü bir miktarda kısa zamanda mala kavuşacaksınız
KAPI
Bütün negatif olaylar, olaylardan uzak durun, uğursuzluk yakınınızda
KARE
Yakın zamanda iyi bir gelir sahibi olacaksınız
KAŞIK
Elinize iyi fırsatlar geçmeye başlamış artık değerlendirmek gerekir
KAYIK
Gönlünüzdeki keder, negatif enerji, sıkıntıları bir kenara atacaksınız
KIZ
İstekleriniz kısa bir süre gecikecek ama sonunda mutluluk senin olacak
KIZ ÇOCUK
Düşmanlarınız sizin başarınız karşısında oldukça üzülecekler
KOLTUK
Başarılı bir iş yaşantınız olacaktır
KOVA
İşlerinizde başarılı olmak bakımından biraz fazla çalışmalısınız, gayret
KÖPEK
Sizi seven kişinin sadık olmasına ve size olan güvenine inanın
KURT
Evinize dost görünen bir düşmanınız giriyor, kim olduğunu bulmaya çalışın
KUŞ
Hayırlı bir iş için çok yakında bir ziyaretçiniz olacak
KÜREK
Çalıştığınızın karşılığını nihayet artık alacaksınız
LALE
Şu ana dek arkadaş kabul ettiğiniz birine aşık olacaksınız
LAMBA
Bir toplantıya davet edileceksiniz burada neşeli saatler geçireceksiniz
LEYLEK
Planladığınız seyahate çıkacak veya toplantıya katılacaksınız
MAKAS
Sevmediğiniz bir kişi ile aranız her geçen gün iyice açılacak
MANTAR
Gerek işinizde, gerek sosyal yaşamda tam başarı sağlıyorsunuz
MARTI
Yakın olan bir dostunuzdan sevindirici haberler alacaksınız
MASA
Önemli bir toplantıya kısa sürede davet edileceksiniz
MİNARE
Dargın olduğunuz bir kişi ile nihayet barışacaksınız, üzülmeyin
NOKTA
İÇİ BOŞ NOKTALAR : Size karşı iyi niyet beslemeyen insanlara dikkat İÇİ DOLU NOKTALAR: Sizi sevindirecek olay, haber oldukça çok yakınınızda
NUMARA
Falınız bitince talih oyunu oynayın zira şansınız bugün açık
OK
Çok ani bir aşka tutulacaksınız, sonunda o da sizi sevecek
OTOMOBİL
Sağlığınız oldukça iyi, boşuna endişelenmemelisiniz
ÖRÜMCEK
Çevrenizdeki zayıf ve tembel kişilerden uzak durmalısınız
PALMİYE
Yakın zamanda bir deniz seyahatine çıkacaksınız
PANTOLON
Var olan sıkıntıları atlatmanın yolu yalnızca sabırdır, unutmamalısınız
PAPATYA
Bir yakınınızı bu günlerde ziyarete gideceksiniz
SAAT
Çevrenizdeki insanlara karşı daha anlayışlı olmaya çalışmalısınız
SANDAL
Sizi seven kişi tarafından aldatılıyorsunuz, dikkatli olmanızda yarar var.
SİLAH
Kötülüğünüzü isteyen insanları tanıyın, öğrenin ve onları zararsız hale getirin
SORU İŞARETİ
Aşk yaşantınızda tereddütler bir süre daha devam edebilir
ŞAPKA
Sizi bekleyen büyük başarılar var, hazırlanın
ŞATO
Yaşantınızda iyi günler başlıyor, rahat olun
ŞEMSİYE
Sıkıntılı durumunuz görülüyor, birinden yardım isteyebilirsiniz
ŞEYTAN
Dost bildiğiniz bir kişi sizin kuyunuzu kazıyor, dikkatli olun
ŞİŞE
Çevrenizde sırlarınızı saklamayan bir arkadaşınız bulunuyor
TABAK
Değerli bir mal sahibi olacaksınız
TAVŞAN
Size üzüntü, negatif enerji ve sıkıntı verecek biri devamlı etrafınızda
TAVUK
Çok zeki olmayan, ancak şen biriyle mutlu olacaksınız
TOP
İstediğiniz eşyaya nihayet kavuşacaksınız
TREN
Yaşantınızı değiştirme planlarınız boşa gidebilir, oldukça iyi düşünün
TÜFEK
Aile yaşantınıza doğru yönelen bir tehlike var
UÇAK
Problemlerinizi halledip nihayet istediğiniz seyahate çıkacaksınız
ÜÇGEN
İÇİ DOLU ÜÇGEN : Beklemediğiniz bir negatif olay sizi yıkacaktır İÇİ BOŞ BİR ÜÇGEN ŞEKLİ: Hiç beklemediğiniz maddi rahatlığa kavuşacaksınız
ÜZÜM
Toplu olarak büyük miktarda bir mala yakın zamanda sahip olacaksınız
VAZO
Size yakın bir kişi davranışları ile sizin üzerinizde üzüntü yaratacak
YAPRAK
Eski bir dosttan oldukça pozitif bir haberler alacaksınız
YATAK
Kararsızlığınızı bırakma zamanınızdır
YAY
Sağlığınızda her geçen gün düzelme var
YILDIZ
Beş köşeli ise işlerinizde başarı, altı köşeli ise şansınız açık, yedi köşeli ise üzüntü, sekiz köşeli ise üzücü olaylar peşinizde anlamına gelmektedir
YOL
Yol çizgileri kısa ve açık ise kısa, çizgileri açık ve uzun ise uzun bir seyahate; çizgiler kapalı yada başka yollarla kesiliyorsa o yolculuk için mani olduğunu gösterir
ZİNCİR
İşlerinizde geçici bir durgunluk, neticesinde oluşan sıkıntılar var
HARFLER:
A - düşmanlar üzerinde zafer
B - iktidar, egemenlik
D - zarar, ziyan
E - vicdan azabı çekiyorsunuz
G - dine yönlenmelisiniz
H - evlilik
N - heyecan, gerginlik

P - yalan
S - tanışma
V – mutsuzluk


SAYILAR:
1 - sevilmek
2 - uğursuzluk, hastalık
3 - başarılı iş
4 - şansınıza güvenin
5 - dedikodular, boş sohbetler
6 - evlilik
7 - aile saadeti, aşkta mutluluk
8 - bir yakınınızla tartışmak
9 - yeni insanlarla tanışmak
10 - şansınız açık olacak

100 - uzun ve mutlu bir yaşam

 
İNSANLAR
Aşağıya bakan insan kafası - sizin için büyük olmayan tehlike
Biri birine bakan iki yüz - siz ve sevgiliniz
Çember içinde bir yüz - sizi bir kişi seviyor
Çember içinde iki yüz - yakın zamanda evlilik
Çizgi ile ayrılmış iki yüz - ihanet, sevgide aldatılma
Genç adam - ayrılık
İnsanlar - size yardım etmek istiyorlar
Kız - derinden sevgi
Profilden yüz - güçlü savunma
Vücutsuz insan kafası - yaşamınızı hayırlı etkileyen genç bir dost
Yanında hayvan olan bir insan - sizi öven bir kişi
Yaşlı kadın - sağlam ve güvenilir aşk ilişkisi
Yatan insan - hastalık
Yukarıya bakan insan kafası - güçlü koruyucu, size yardım etmek istiyor


BİTLER

Ağaç - şan, şöhret
Armut - önünüzde maddi imkanlar açılıyor
Ayva - hastalık
Badem - yeni atılımlara atılacaksınız
Böğürtlen - işte başarı, aşkta yenilgi
Buğday - elinize para geçecek
Çam ağacı - hain bir dostunuz var
Çiçek - aşk
Çiçek, dairelerle birlikte çiçek - para gelecek
Dut - bol kazanç
Elma - iyi haber
Erik - ihanet
Fındık - çok dedikodu yapıyorsunuz
Fıstık - boş işlerle uğraşıyorsunuz
Gül - romantizm
Havuç - arkadaş desteği
Hıyar - şansın açılması
Hurma ağacı - tatile gitmelisiniz
Ispanak - niyetin gerçekleşmesi
İncir - sevdiğiniz kişiden olumsuz cevap alacaksınız
Kabak - yolculuk
Karanfil - büyük aşk
Karpuz - aşk yaşantınızda sıkıntı
Kereste - yaşamda yanlış bir adım
Kestane - endişe
Kiraz - mutlu haber
Krizantem - geç kalmış aşk
Lale - arkadaşınıza aşık olacaksınız
Limon - fikirlerini beğenmeyeceğiniz bir zenginle tanışacaksınız
Mantar - iş ve sosyal yaşamda başarı
Marul - aksilik
Menekşe - zenginle evlenmek
Meşe - düşman üzerinde zafer
Mısır - elinize para geçecek
Nar - mala, mülke kavuşma
Palmiye - deniz yolculuğu
Papatya-aşk
Soğan - üzücü haber
Söğüt - üzüntü, göz yaşları, melankoli
Üzüm - toplu gelir, mal sahibi olma
Yaprak - eski bir arkadaştan haber almak
Yonca - sevgi, uğur
Zeytin - iyi niyetli birisi ile tanışmak


GEOMETRİK ŞEKİLLER
Beşgen - kararlılık ve mutluluk
Çizgi, bir birini kesen doğru çizgiler - iyi bir yaşam
Çizgi, düz çizgi - uzun ve mutlu yaşam
Çizgi, kırık çizgi - yaşamda zorluklar
Daire - iyi bir çevre
Daire, büyük bir daire - sıkıntıya gireceksiniz
Daire, lekeli daire - para
Daire, lekesiz daire - çocuk
Dörtgen - aşkta şans ve başarı
Halka - sevindirici haber
Kare - yaşamınızda mutlu ve kazançlı olacaksınız
Kare, büyük bir kare - mal, mülk sahibi olacaksınız
Nokta, büyük bir nokta - iyi haberler alacaksınız
Oval - evlilik
Oval, çok sayıda oval tepecikler - iş yaşamında başarı
Üçgen - beklenmedik başarı
Üçgen, açık üçgen - siz güvendesiniz
Üçgen, biri birine dokunan iki üçgen - durumunuz belirsizdir
Üçgen, biri birine dokunan üç üçgen - aşkta başarı
Yıldız - özgürlük, gereksiz bağlılıklardan kurtulma

ORGANLAR:

Ağız - ciddiyet, iş severlik
Ağız, fincanın ortasında ağız - tatlı haber
Ağız, fincanın yukarısında ağız - iyi arkadaşlar
Ayak - zor durumda olan birisine yardım edeceksiniz
Burun - çevrenizdeki iyi birinden yardım gelecek
Diş - kötü haber, rahatsızlık
El - hayal kırıklığı
Göz - yaşamda değişiklik
Kafa - birisi size iyilik yapacak
Kalp - birini aşırı sevmek
Kulak - aileden biri ile iftihar edeceksiniz
Parmak - bir zarara uğrayabilirsiniz, dikkat

 
HAYVANLAR:
Ağustos böceği - gönül ferahlığı
Ahtapot - karışık işler
Akbaba - para kaybı
Akrep - sizi kandırmaya çalışıyorlar
Arı - üzüntü ve kederden kurtuluş
Aslan - sorunlarınız bitecek
At - asalet
Ayı - zor hayat; uzaklaştırılabilir tehlike
Ayı, aşağıda ayı - büyük saadet
Ayı, yukarıda ayı - uğursuzluktan sakının
Balık - parasal kısmet
Balina - iş ve aşkta başarı
Baykuş - çevrenizde kötü ruhlu insanlar var
Boğa, aşağıda boğa - iyi sağlık
Boğa, yüksekte boğa - kazanç, iyi ücret
Buzağı - erkek çocuk
Ceylan - evlilik, iyi haber
Civciv - mutluluk
Çakal - çevrenizde yalancılar var
Çekirge - üzüntü ve sıkıntı
Deve-zenginlik
Eşek - sıkı bir çalışmaya gireceksiniz
Fare - kazancınız artacak
Fil - güç ve para
Fok balığı - mirasa konacaksınız
Gergedan - işte başarı, itibarın artması
Geyik - dürüstlük ve zeka
Goril - dolandırıcı bir arkadaş
Güvercin - günahsız ve dürüst bir kalp
Hamsi - denize yakın ev almak
Hindi - bol şans
Horoz - aile huzuru, selamet, yeni haberler
Horoz, başı aşağıda gövdesi yukarıda horoz - iyiye doğru ani değişiklik
Horoz, fincanın aşağısında horoz - birisi size zarar vermeye çalışıyor
Horoz, fincanın yukarısında horoz - çok güzel, harika bir haber
Horoz, tepede horoz - saadet, evlilik
İnek - saadet
Kalamar - güç duruma düşüren teklif
Kaplan - tartışma

Kaplumbağa - yeni birisiyle tanışma
Karga - dönek bir arkadaş
Karınca - merak, gerginlik
Karides - bir davete katılmak
Kartal - zor bir savaş sonucunda zafer
Kaz - neşe, huzur, bolluk
Keçi - hain dostlar
Kedi - yoksulluk ve kirlilik
Kelebek - çevrenizde kötü niyetli insanlar var
Kertenkele - beklenmedik sürprizler
Kırlangıç - maddi kazanç
Kısrak başarı ve mutluluk
Kirpi - tatile gitmelisiniz
Koç - itibarlı biri ile tanışacaksınız
Koyun - adaklarınızı yerine getirmelisiniz
Köpek - sadık dost
Kuğu - beklenmedik para
Kurbağa- mutluluk, başarı ve büyük aşk, tatlı haber belirtisi
Kurbağa, kafesin yanında kurbağa - ağır yükten kurtulmak
Kurbağa, yol kenarında kurbağa - uzaktan ziyaretçiniz gelecek ve size yararlı olacak
Kurbağa, yüksekte kurbağa - dul ve zengin birini seviyorsunuz
Kurt - dost gibi görünen bir düşman
Kuş - haber almak
Kuzgun - hane içinde mutsuzluk
Kuzu - dilekleriniz gerçekleşecek
Leylek - yolculuk
Martı - iyi haber
Maymun - şüphecilik
Öküz - neşe, sevinç, bolluk, bereket
Ördek - sadık eş
Örümcek - zayıf ve tembel arkadaşlar
Papağan - garip bir kişi ile tanışacaksınız
Sinek - büyük zenginlik, miras almak
Sivrisinek - arkadaşınızın başı dertte
Tavşan - dar görüşlülük, korkaklık
Tavuk - yabancı birisine hizmet
Tavus kuşu - mirasa konmak
Tilki - hile ve kurnazlık
Tilki, fincanın enine yayılmışsa - birisi sizi aşağılamak istiyor, ama başaramayacak
Timsah - kötü haber
Vahşi hayvan - hırs ve yoksulluk

Yarasa - korkulardan sıyrılmak
Yengeç - birisi ile tanışacak ve ondan etkileneceksiniz
Yılan - ihanet
Yunus - iyi niyet
Zürafa - ilişki bitişi


VisitorsVisitors